#mumslifeplanner

Planowanie i organizacja podstawą sukcesu – czyli #mumslifeplanner na luty.

#mumslifeplanner na luty?! Dacie wiarę, że dopiero świętowaliśmy Nowy Rok, a już się nam styczeń kończy? Totalnie nie wiem jak to się dzieje, ale w tym okresie przemijanie czasu mnie nie martwi, bo bardzo czekam na wiosnę.

Czekam na słońce, na zieleń, na kwiaty i tę energię, którą wiosna daje.

Czekam też na większy ruch na naszej budowie i na kres marznięcia dłoni. Czekam na moment, kiedy nie będę ubierać dzieci w te kurtki, ciepłe spodnie itd, a w garażu rozbierać żeby je bezpiecznie zapiąć w fotelikach. Czekam bardzo!

Tymczasem za chwilę luty – miesiąc krótki, miesiąc miłości i pogodny wyjątkowo zmiennej.

Przetrwajmy tę zimę, planując i szukając pozytywów w małych rzeczach! 🙂

 

Co nas czeka w tym miesiącu? Jakie dni wyróżniłam?

14 lutego – Walentynki. Święto tak piękne, jak kontrowersyjne. Zaleje nas czerwień serduszek, czekoladek, pluszaków i innych gadżetów. Zaleją nas plakaty całujących się par. Do kina w tym okresie lepiej się nie zbliżać, a na stolik w restauracji nie liczmy. Ale czy to nie jest piękne w całej tej marketingowo sprzedażowej otoczce? Ludzie się kochają, chcą to sobie mówić, chcą to sobie okazywać. Owszem – powinniśmy mieć na to cały rok, powinniśmy się kochać i szanować codziennie… ale! Czy kwiaty 14 lutego nie są wyjątkowo miłe? Dla mnie są! 😉

16 lutego – mam taką wewnętrzną potrzebę ciągłego przekonywania Was do hasła #mamczasdlasiebie. Chciałabym, żeby kobietom weszło to w nawyk, żeby nie robić z tego wielkiego święta, czegoś wyjątkowego, tylko żeby była to Wasza naturalna potrzeba i nawyk. Żebyście umiały tę chwilę dla siebie znaleźć w prostych codziennych rzeczach – w chwili na kawę, na książkę, na aktywność fizyczną, na telefon do przyjaciółki, na zwolniony oddech w codziennym biegu. Uda się nam?

21 lutego – za miesiąc wiosna! O tak! Będzie pięknie 🙂

24 lutego – niedziela handlowa

28 lutego – Tłusty Czwartek. No pączka nie zjecie? Ja zjem! Kupujecie, smażycie? Bez względu na pochodzenie tych tłustych pyszności – smacznego! 🙂

 

A teraz to wszystko zaplanuj! Pamiętaj też, że od stycznia mamy w #mumslifeplanner boczną rubrykę, gdzie możesz wpisywać rzeczy do zrobienia w tym miesiącu, ale bez konkretnej daty – przydatne?

 

PLANNER DO POBRANIA:

 

Poradzimy sobie z tą zimą! 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

73 + = 74

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies