#mumslifeplanner

Grudzień?! Czas na nowy #mumslifeplanner

Grudzień to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc w roku… poza majem 🙂 jestem totalną psychofanką świąt. Kocham te światełka, przygotowania, tę magię. Kocham nawet ten pośpiech i świąteczne szaleństwo… a to dlatego, że mam na to swoje sposoby i wiem, jak nie zwariować. Będę je Wam zdradzać właśnie w grudniu!

W grudniu też mięknę totalnie. Rozklejam się, wzruszam, czekam na coroczną reklamę Allegro, angażuję się w świąteczne zbiórki, odwiedzam bliskich i kocham ludzi bardziej niż zwykle. Mam mokre oczy na samą myśl o Wigilii z ukochaną rodziną, na radość moich dzieci, szczęście rodziców. Mam spokój w sercu… mimo tego grudniowego biegu.

No to cześć Grudzień!

A co w tym miesiącu na nas czeka?

2 grudnia – za parę dni Mikołajki! Buty wypastowane, ciastka upieczone? 🙂 U nas prezenty mikołajkowe to zdecydowanie drobiazgi – coś miłego, co ucieszy każdego, ale nie będzie fortuną na samym początku tego najdroższego w roku miesiąca 🙂 Dlatego też mam dla Was listę pomysłów na prezenty mikołajkowe do 30 zł. A dodatkowo w tekście czeka na Was super rabat na zakupy.

6 grudnia – Mikołajki! Pamiętajcie, by zostawić Mikołajowi coś pysznego… co z tego, że same będziecie musiały to zjeść 😉

14 grudnia – 10 dni do świąt! I jak co roku, będę odliczać razem z Wami. Zaplanowałam przygotowania dzień po dniu – tak, by zdążyć, ale nie zwariować. Dołączycie się?

15 grudnia – niedziela handlowa… jedna z trzech w tym miesiącu.

22 grudnia – niedziela handlowa

23 grudnia – Kochana! Święta świętami, choinka ubrana, dom wysprzątany, lodówka pęka w szwach. Wszystko gotowe… a Ty? Pomyśl o sobie. Zadbaj, zatroszcz się, bądź dla siebie dobra. Zorganizuj sobie wieczorem domowe SPA, powiedz #mamczasdlasiebie, odpocznij i spraw że będziesz się dobrze czuła przez całe święta.

24 grudnia – Wigilia. Najpiękniejszy dzień w roku – magiczny, wzruszający, pełen miłości. Niech takim pozostanie! Nie dajcie się wciągnąć w przedświąteczny szał, niech omija Was stres związany z przygotowaniami. Pamiętajcie, że ważne jest tu i teraz. I że ważni są ludzie.

25/26 grudnia – Święta Bożego Narodzenia

28 grudnia – czas pomyśleć o sylwestrowych przekąskach. O czymś pysznym, ale takim co szybko przygotujesz i dodatkowo pięknie będzie wyglądało na stole. Mam dla Ciebie kilka propozycji 🙂

29 grudnia – niedziela handlowa

31 grudnia – udanej, szampańskiej zabawy i pięknego wejścia w 2020 Kochani! 🙂

Bezpłatny #mumslifeplanner na grudzień do pobrania tu:

Zapraszam Cię na mojego Instagrama i Facebook’a – poznajmy się tam lepiej 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 83 = 84

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies