#mumslifeplanner Organizacja czasu i życia

Luty – zaplanujmy go z #mumslifeplanner

Luty – miesiąc miłości, pączków, resztek karnawału, szansy na zimową aurę i oczekiwania na wiosnę. Zaplanujmy go!

Dopiero planowałyśmy święta, a tu luty. Przemijanie czasu nie przestaje mnie zadziwiać… Was również?

Luty – a co w nim?

1 lutego – zaplanuj ten miesiąc. Wszystkie ważne dni, wydarzenia, czas dla siebie, większe wydatki, wizyty kontrolne, posiłki… co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, by planowanie nie było zbyt ambitne – nie zmotywuje Cię to, a wręcz zdołuje jeżeli się nie uda zrealizować wszystkiego. Bądź dla siebie wyrozumiała, ale wyznaczaj cele ambitnie 🙂

2 lutego – mamy dla Ciebie wyzwanie! Razem z Dominiką z Pomogę Ci Mamo sprawdzimy, czy wzięłaś sobie do serca hasło #mamczasdlasiebie! Udowodnimy Ci pewną tezę, która pokazuje ciekawe wnioski. Nagrodzimy też dwie z Was 🙂 Dołącz do nas na Instagramie i weź udział w zabawie.

10 lutego – za kilka dni Walentynki. Dobra, dobra – ja wiem, że „kochać się trzeba cały rok” itd, ale czy nie miło jest celebrować ten wyjątkowy dzień? Pomysłów jak to zrobić szukaj na blogu. Mam kilka wyjątkowych inspiracji, które sprawią, że będzie wyjątkowo, ale nie będziesz musiała stać w kilometrowej kolejce do kina.

14 lutego – Walentynki. Miłość przez cały dzień – do siebie, do świata, do ukochanej osoby. Jeżeli jesteś singlem rozpieszczaj siebie w tym dniu, bo kto powiedział, że nie można?

15 lutego – za kilka dni Tłusty Czwartek, zatem czas na pączki! Będę miała dla Ciebie kilka przepisów na szybkie pączki – takie tłuste i mniej tłuste, ale wszystkie wyjątkowo pyszne.

20 lutego – Tłusty Czwartek. Smacznego! Ile pączków zjadłaś? 🙂

Aaaaa i nie szukaj niedzieli handlowej, bo w lutym jej NIE MA 🙂 W tym roku mamy tylko 7 niedziel handlowych, z czego najbliższa dopiero 5 kwietnia.

Bezpłatny #mumslifeplanner na luty pobierzesz tu:

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

77 + = 83

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies