#mumslifeplanner

Maj 2020! Zacznij ten miesiąc z #mumslifeplanner

Maj 2020. Od zawsze to miesiąc moich urodzin, bzu, konwalii, truskawek i szparagów. Do tego Dzień Mamy, słońce i śpiew ptaków. Co nam przyniesie tym razem?

Maj to zdecydowanie (zaraz po grudniu) mój ukochany miesiąc. Dzieje się w nim tyle co roku, że staje się wyjątkowy, a w dodatku to już krok do lata, prawda?

Maj 2020 będzie inny niż zwykle. Inny czyli jaki?

1 maja – Święto Pracy i początek długiego weekendu. Ten będzie inny niż dotychczas, bo raczej nigdzie nie polecimy, nie zorganizujemy grilla dla przyjaciół, ale też może być fajnie! Możemy się świetnie bawić w gronie najbliższych – celebrować wolny czas, dobre jedzenie i…. zdrowie! Podejmiesz to wyzwanie i spróbujesz cieszyć się tym weekendem mimo wszystko?

3 maja – Święto Konstytucji!

10 maja – pamiętaj, by na zakończenie tygodnia powiedzieć samej sobie #mamczasdlasiebie. Przypomnij sobie – co lubisz? Czytasz książki, jeździsz na rowerze, ćwiczysz? Może relaksuje Cię kąpiel z pianką, joga albo filiżanka kawy. Zrób to, co sprawia Ci przyjemność. Nie dzieciom, mężowi – tylko TOBIE. Przypominam o tym banale, bo my mamy cierpimy na taką przypadłość – myślimy o wszystkich, a na końcu o sobie. Ale czasem pozwólmy sobie na odrobinę egoizmu! Umowa stoi? 🙂

19 maja – Za tydzień Dzień Mamy. Pomyśl o niej, by poczuła się wyjątkowo. Ty sama również poczuj się wyjątkowo 🙂 Jeszcze nie wiemy na co nam sytuacja pozwoli w tym roku – może będziemy mogły pojechać do swoich mam, spędzić z nimi czas, a może pozostanie nam telefon i wysłanie kwiatów? Każdy sposób będzie dobry.

22 maja – pomyśl o Dniu Dziecka, bo to już za tydzień! Inspiracji i pomysłów na wyjątkowy Dzień Dziecka szukaj na mumslife.pl – nie zawiodę Cię 🙂

26 maja – Dzień Mamy. Świętuj od rana 🙂

Przestałam już pisać o niedzielach handlowych i planowaniu wakacji, bo same wiecie 🙂

A bezpłatny #mumslifeplanner na maj 2020 pobierzesz tu:

No i co z tym majem? Nie damy mu się, prawda? 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

4 + 1 =

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies