#mumslifeplanner

Mamy sierpień! Czyli nowy #mumslifeplanner

Sierpień się zaczyna, a to oznacza jedno – połowa wakacji za nami. Połowa letnich wieczorów, słonecznych poranków, połowa wyjść z domu w klapkach, połowa diety lodowej 🙂 Wykorzystajmy ten miesiąc najlepiej jak się da, bo gwarantuję – będziemy tęsknić!

 

Sierpień! Co nam przyniesiesz?

 

4 sierpnia – zakończenie weekendu potrafi być stresujące… szczególnie jeżeli to weekend z dziećmi, a za oknem pada 🙂 Albo jeżeli w poniedziałek idziemy do pracy, której nie lubimy. Czas wtedy na zasadę #mamczasdlasiebie i wieczorny relaks – usiądź, pomyśl i zbuduj swoją listę rytuałów, które Cię odprężają. A potem z niej korzystaj i stosuj co tydzień.

5 sierpnia – zaplanuj długi weekend! Jeszcze zdążysz znaleźć domek nad morzem czy w górach, odkurzyć namiot, zaprosić znajomych na weekend, czy zaplanować wycieczkę z rodziną. Grilla też zdążysz zorganizować i zakupy zrobić – przepisy też znajdziesz  🙂

10 sierpnia – sezon na cukinię w pełni! Były placki, była zupa, była dynia nadziewana, smażona, było leczo – czas na ciasto! Pyszne, puszyste, wilgotne i … zdrowe? 🙂 Szukaj na blogu już 10 sierpnia!

15 – 19 sierpnia – długi weekend! Jeżeli udało Ci się uzyskać 1 dzień urlopu, to przed Tobą 4 wolne dni. Jak je spożytkujesz?

25 sierpnia – ostatnia niedziela handlowa przed rokiem szkolnym – to ostatnia szansa na zeszyty, piórniki, plecaki itd… ale czy to dobry pomysł? Wolałabym chyba unikać wizyt w sklepie w tym dniu, bo zapominalskich będzie tam wielu 🙂 W ogóle jestem wielką fanką zakupów internetowych przed czasem – korzystałaś z tej opcji w tym roku?

31 sierpnia – ostatni  wakacyjny weekend! Pamiętam, że ostatni weekend wakacji jakieś 25 lat temu wprowadzał mnie w stan lekko depresyjny. Częściowa radość i ekscytacja z nowego etapu przegrywała jednak z odchodzącym błogim lenistwem, wolnym czasem, całodziennym bieganiem po osiedlu z koleżankami i wyjazdami nad jezioro w środku tygodnia. Moi rodzice wyglądali na bardziej radosnych 🙂 Zatem mimo Twojej wielkiej radości, spraw też trochę radości dziecku w jego smutku 🙂

 

 

BEZPŁATNY #mumslifeplanner do pobrania TU: sierpien

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

63 + = 73

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies