#mumslifeplanner

Już czerwiec? Zatem #mumslifeplanner na czerwiec!

Czerwiec. Upał mamy wreszcie! Na to czekałam – na ten zapach skóry po słonecznych kąpielach, na promienie we włosach, na piwonie, na prawdziwe truskawki, na lody na śniadanie. I mamy to wreszcie.

Co nam czerwiec przyniesie?!

Poza rewelacyjnymi prognozami pogody mamy też wiele ważnych dni w tym miesiącu:

 

1 czerwcaDzień Dziecka, czyli bezapelacyjnie najważniejszy dzień w tym miesiącu. Święto naszych najcenniejszych skarbów. Jak celebrowaliście ten dzień?

8 czerwca – pamiętasz o zasadzie #mamczasdlasiebie? Maseczka na twarz, książka w dłoń, wino lub lemoniada i na leżak. A może wolisz kino? Albo zakupy z przyjaciółką? Pamiętaj, to nie musi być 3-dniowy wyjazd do SPA, to nie musi być też cały dzień na kanapie, ale właśnie takie chwile dla siebie kiedy celebrujemy wolny czas są tym, co dobrze jest powtarzać i na stałe wpisać do naszego kalendarza. Takim zwyczajem – widok odpoczywającej mamy również nie stanie się dla dzieci czymś dziwnym 🙂

10 czerwca – czy zaplanowałaś już wakacje? To chyba już ostatnio dzwonek – domki nad morzem zarezerwowane, ceny w biurach podróży rosną. Jaki kierunek w tym roku wybierasz? Bardziej morze, bardziej góry? Polska czy dalekie podróże? U nas w tym roku słońce, woda, piasek…. i ta betoniarka 🙂 (żarcik taki słaby 🙂 )

18 czerwca – zbliża się Dzień Ojca. Kochane, zadbajmy o to by dzieci umiały i chciały celebrować święta swoich bliskich. No bo kto ma ich tego nauczyć? Kto jak nie tata, ma pokazać że mamie będzie miło dostawać kwiaty w ważnych dniach. Kto jak nie mama ma pokazać, że tata na pewno ucieszy się z laurki 23 czerwca? To nasza ważna rola do spełnienia. Pomyślmy o tym już dziś!

20 czerwca – Boże Ciało

23 czerwca – Dzień Ojca. Świętujmy i pamiętajmy o tych niezwykle ważnych mężczyznach. Bez nich nie byłoby naszych dzieci 🙂

30 czerwca – niedziela handlowa

 

BEZPŁATNY PLANNER DO POBRANIA:

#mumslifeplanner_czerwiec

 

 

Udanego czerwca kochani! 🙂 Niech przyniesie Wam wiele radości, relaksu i rodzinnego czasu.

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 45 = 53

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies