#mumslifeplanner

Jakie masz plany na wiosnę? Czyli #mumslifeplanner na kwiecień!

Kwiecień! Halo, halo? Ktoś tu czeka na kolejny miesiąc i świeżutki, wiosenny #mumslifeplanner?

No to proszę!

Kwiecień macha już do nas zza rogu, pączki na drzewach robią się zielone, słońce świeci coraz częściej – jest energia! Pamiętajcie, by przestawić zegarki z soboty na niedzielę, a tymczasem zobaczmy co nas czeka w kolejnym miesiącu:

1 kwietnia – Prima Aprilis. Macie w zwyczaju żarty w tym dniu? Ja mam! Chociaż podobno średnio mi to wychodzi, bo zaczynam się śmiać zanim powiem całą kwestię 😉

3 kwietnia – zaplanowałaś już Majówkę? Został równy miesiąc – warto zaplanować urlop, jakiś wyjazd, albo sprawdzić ofertę wydarzeń w mieście. Gdzie spędzicie majówkę w tym roku? Przygotowuję dla Was listę weekendowych atrakcji, które polecam. Może się zainspirujecie i pojedziecie w Polskę! No i kto rozpocznie sezon grillowy? To mój ulubiony sezon w roku 🙂

6 kwietnia – czas na wiosenny przegląd szafy! Pastele, sukienki, klasyczny trencz – to lubię! A Ty? Na co postawisz w tym roku?

11 kwietnia – 10 dni do świąt. Tradycyjnie jak co roku pomogę Wam je zaplanować i zorganizować tak, byście znalazły czas na to aby powiedzieć #mamczasdlasiebie! Gwarantuję – tak się da korzystając z kilku ułatwień.

13 kwietnia – czas na rzeżuchę! Posiej ją z dziećmi – zabawa gwarantowana 🙂 Polecam też owies – można go kupić w sklepach ogrodniczych, a soczysta zieleń pięknie wygląda na świątecznym stole.

14 kwietnia – niedziela handlowa. Nie polecam jednak planowania przedświątecznych zakupów na ten dzień – wiecie, co się będzie działo w sklepach? Od dawna zakupy przedświąteczne robię online, albo stacjonarnie wieczorami – da się wtedy kupić cokolwiek bez frustracji i kolejek.

21 kwietnia – Wielkanoc – cudowny, rodzinny czas. Wesołego Kochani!

22 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny. Pamiętajcie o tradycji 🙂

28 kwietnia – niedziela handlowa. Tak – w tym miesiącu mamy aż dwie.

 

PLANNER NA KWIECIEŃ DO POBRANIA:

mumslifeplanner kwiecień A4

 

 

Dużo się będzie działo w kwietniu, prawda?

Jakie dodatkowe plany macie? Co wpisujecie w plannerze?

Powodzenia w planowaniu i koniecznie pokażcie w jakim miejscu u Was wisi #mumslifeplanner 🙂

 

 

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

3 + 6 =

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies