#mumslifeplanner

#mumslifeplanner na listopad!

Listopad… kolorowe liście, wspomnienie tych którzy odeszli i miesiąc do świąt! Zaplanujmy ten miesiąc razem.

Kolejny miesiąc za nami – nie wiem jak to się dzieje, że w kalendarzu pojawia się 1, potem 15 a potem nagle 30 i mamy koniec miesiąca. U Was też czas płynie jak szalony?

Powoli kończymy ten rok, za miesiąc będziemy przygotowywać się do świąt, a tymczasem zaplanujmy listopad!

A co w listopadzie?

1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych. Zatrzymaj się w tym dniu na moment, pomyśl, powspominaj. Często nie ma przy nas już tych, których tak bardzo kochaliśmy, za którymi tak bardzo tęsknimy. Zwolnijmy właśnie dziś…

9 listopada – może pogoda nam dopisze i warto wybrać się na jesienną, rodzinną wycieczkę? Może spacer po lesie, szukanie darów jesieni? Może zbudujecie karminik dla ptaków na zimę?

11 listopada – Święto Niepodległości. Opowiedz dzieciom co to za święto, powieście wspólnie flagę. Cieszmy się niepodległością i celebrujmy to święto wspólnie!

17 listopada – Kochana! Pamiętasz o sobie? Zakończ ten weekend w stylu #mamczasdlasiebie. Maseczka, książka, kawa, trening, medytacja? Co wybierzesz? Co sprawia Ci radość, relaksuje i ładuje energią na kolejny tydzień pełen wyzwań? Zadbaj o siebie jesienią, a listopad to idealny czas – jeszcze przed tym grudniowym, świątecznym pędem.

22 listopada – ugotuj wieczorem coś pysznego, a w weekend ciesz się wolnym czasem i odpoczywaj. Nastaw garnek zupy, zamarynuj mięso… może upiecz ciasto? 🙂

24 listopada – niedziela handlowa! A za miesiąc święta… nie mogę w to uwierzyć!

29 listopada – Andrzejki 🙂 Lanie wosku, wróżby, muzyka i pyszne przekąski!

Bezpłatny #mumslifeplanner na listopad do pobrania:

Zapraszam Cię na mojego Instagrama i Facebook’a – poznajmy się tam lepiej 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

50 + = 60

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies