#mumslifeplanner

#mumslifeplanner na styczeń 2020 – zaplanujmy to razem!

#mumslifeplanner na styczeń

#mumslifeplanner na styczeń. No i stało się! Kolejny rok za nami i kolejnych 12 miesięcy przed nami.

Jaki będzie ten rok? Zapewne dla każdego inny, bo każdy z nas żyje inaczej – i tego również powinniśmy się nauczyć. Natomiast przez kolejny rok, będę Was gorąco zachęcała do planowania oraz do tego by jeszcze częściej mówić #mamczasdlasiebie.

#mumslifeplanner na styczeń

#mumslifeplanner na styczeń

A co w nim?

1 stycznia – Nowy Rok. Dzień wielu podsumowań i planów. Nie bądźmy dla siebie zbyt okrutni w tej kwestii – nie wszystkie plany uda się zrealizować i trzeba umieć się z tym zmierzyć. Niech nasze cele będą realne i dobre dla nas.

5 stycznia – podejmij ze mną wyzwanie #mamczasdlasiebie! Wejdź w tym dniu na bloga – może tam przekonam Cię, że warto pomyśleć wreszcie o sobie.

6 stycznia – święto Trzech Króli i pierwszy w tym roku długi weekend.

11 stycznia – ugotujmy razem coś pysznego na weekend! W 2020 będziemy gotować jeszcze więcej i mam nadzieję, że mocno rozwiniemy zakładkę GOTUJEMY na blogu. Bo przecież nowa kuchnia zobowiązuje. Co powiecie na filmy z przepisami? 🙂

15 stycznia – za kilka dni Dzień Babci i Dziadka. Zaplanujmy dla nich coś wyjątkowego. Podarujmy im swój czas, zabierzmy na obiad, cieszmy się ich obecnością, rozmawiajmy, wspominajmy. Okrutnie tęsknię za moją babcią i mimo, że byłyśmy bardzo blisko to mam poczucie, że nie dałam jej tyle czasu ile bym chciała. Bądźmy z nimi.

21 stycznia – Dzień Babci

22 stycznia – Dzień Dziadka

26 stycznia – niedziela handlowa. Jedna z siedmiu w tym roku 🙁 Ogólnie zakupy w niedzielę totalnie nie były mi potrzebne w minionym roku, ale w 2020 by się przydały – przed nami wykończenie domu!

#mumslifeplanner na styczeń do pobrania TU:

Dla niektórych styczeń to również ferie zimowe. Śniegu by się trochę przydało 🙂 Jakie macie plany na te 2 tygodnie?

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 13 = 22

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies