#mumslifeplanner

Zaplanuj ten miesiąc! Czyli październik z #mumslifeplanner

Kochane moje! Wreszcie jest – moje kolejne dziecko z rodziny #mumslife 🙂 Lubicie organizować, planować i panować nad rzeczami do zrobienia? Jeżeli tak, to witajcie w moim świecie, a jeżeli dopiero uczycie się życia z planem, to chętnie Wam pomogę!

Uwaga, uwaga! Przed Wami #mumslifeplanner! Stworzyłam go po to, by ułatwić życie – Twoje, moje, naszych przyjaciółek, sąsiadek, mam. Bo każda z nas doskonale wie ile mamy spraw w głowie, na kartce, w telefonie, na lodówce dnia. Gubicie się w tym czasami? Mnie się zdarza 🙂 Dlatego planuję i staram się nad tym panować.

 

Zatem poznajcie #mumslifeplanner 🙂

 

Poniżej znajdziecie linki do plannera w formatach A4 i A3 – możecie go bezpłatnie pobrać, a potem wydrukować i korzystać! Będziemy go wspólnie testować przez październik, listopad, grudzień, a w styczniu jego ulepszona forma trafi do mojego sklepu! W komplecie będą też różne przydatne listy, arkusze, ułatwiacze! Zadbam też o to, by ich cena była bardzo przystępna dla każdej z Was 🙂

 

A co znajdziecie w plannerze na każdy miesiąc?

  • niedziele handlowe – macie z tym problem? Ja mam! Nie mogę sobie wbić do głowy tej zasady kiedy można, a kiedy nie można pojechać do sklepu. Nie jest to dla mnie jakaś straszna tragedia, że nie mogę niedzieli spędzić w centrum handlowym – mam na niedzielę ciekawsze plany 🙂  Bardziej chodzi o planowanie jedzenia na niedzielę, o gości którzy dzwonią w sobotę wieczorem, że wpadną w niedzielę lub o nasze zachcianki jedzeniowe – np. racuchy z ostatniej niedzieli 🙂 Mam nadzieję, że #mumslifeplanner będzie w tej kwestii pomocny!
  • przepisy kulinarne – czasami pytacie o przepis na coś, co gotuję/ piekę. Postanowiłam się tym dzielić częściej – przepisy będą się pojawiały na blogu regularnie, a Was będę o tym informować notatką w plannerze. W październiku bierzemy dynie na warsztat – wiecie ile rzeczy można z niej zrobić??
  • przypomnienie o zasadzie #mamczasdlasiebie – pamiętacie o niej? Wiem, że pamiętacie bo mnóstwo zdjęć z moją zawieszką dostaję od Was 🙂 Bardzo mnie to cieszy! Chcę, żebyście zrozumiały, że zasada #mamczasdlasiebie nie musi oznaczać całych dni błogiego lenistwa i wydanej fortuny w SPA – owszem, tak też można, ale czas dla siebie możecie znaleźć każdego dnia – na kawę, na książkę, na domowy peeling. I właśnie takie sposoby będę Wam zdradzać.
  • praktyczne porady dot. ważnych dni w danym miesiącu – w październiku mamy ich sporo: będą wydarzenia religijne, obyczajowe, szkolne… O tym wszystkim my kobiety musimy pamiętać!
  • puste pola dla Was – by wpisać „strój do przedszkola na jesienny balik”, „tona kasztanów na plastykę na czwartek”, „obiad u mamusi” 😉
  • wiele innych… moja głowa wciąż paruje 🙂

Dziewczyny i na koniec! Róbcie zdjęcia swoich plannerów – pokazujcie gdzie je umieszczacie, co w nich wpisujecie i jak planujecie. Dzielcie się nimi w social media oznaczając #mumslifeplanner – ja to wszystko bacznie obserwuję i będę miała dla Was moc niespodzianek!

 

To jak? Planujecie ze mną? 🙂 Zacznijmy ten październik!

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 81 = 85

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies