#mumslifeplanner

Pobierz bezpłatny planner i zaplanuj to! Czyli #mumslifeplanner na listopad

Planner na listopad? Kochane! Koniec roku się zbliża się nieuchronnie… Przed nami miesiąc refleksyjny, skłaniający do przemyśleń, ale moim zdaniem poprzedzający najpiękniejszy miesiąc w roku, czyli grudzień.

Zaplanujmy ten listopad dobrze, wyciągnijmy z niego jak najwięcej. Pamiętajmy o ważnych dniach:

  • 1 listopada zatrzymajmy się na chwilę, bądźmy tam gdzie być powinniśmy.
  • 11 listopada bądźmy wdzięczni, dumni i szczęśliwi – bez względu na to po której stronie jesteśmy.
  • 26 listopada koniecznie pobierzcie nowy planner na grudzień – to będzie dopiero miesiąc organizacji 🙂
  • pod koniec listopada pamiętaj o upominkach na Mikołajki
  • zaplanuj wymianę opon na zimowe, budżet na prezenty świąteczne oraz mnóstwo innych ważnych rzeczy przed zimą…

 

 

Planner to też przestrzeń na to, by pamiętać o sobie – niech i w tym miesiącu każdej z nas przyświeca zasada #mamczasdlasiebie. I pamiętajcie – to wcale nie musi być weekend w SPA, to może być 30 minut w naszej domowej łazience z maseczką na twarzy. Zresztą w tym miesiącu bardzo często będę Wam przypominać o czasie dla siebie – będę łączyć siły z innymi kobietami działającymi w sieci, przekonywać Was, że macie do tego prawo a nawet obowiązek. Poruszymy też Wasze sumienie i Waszych mężczyzn – będzie gorąco jak w sierpniu! 🙂

Tymczasem – upiecz coś pysznego… może obłędne ciasto z dyni?  Zrób sobie kawę lub aromatyczną herbatę z miodem,  zaplanuj ten miesiąc i powieś planner w widocznym miejscu – niech pomaga Twojej rodzinie każdego dnia.

Przy okazji kawy – w moim sklepie do końca października trwa mega promocja! Do każdego zestawu #mamczasdlasiebie otrzymujecie pełnowymiarowe opakowanie kawy w prezencie. Przyda się na świąteczne spotkania z rodziną 🙂

 

Plannery do pobrania:

 

 

Dziewczyny i na koniec! Róbcie zdjęcia swoich plannerów – pokazujcie gdzie je umieszczacie, co w nich wpisujecie i jak planujecie. Dzielcie się nimi w social media oznaczając #mumslifeplanner – ja to wszystko bacznie obserwuję i będę miała dla Was moc niespodzianek!

 

To jak? Planujecie ze mną? 🙂 Zacznijmy ten listopad!

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 9 = 18

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies