#mumslifeplanner

Wrzesień 2020 – jak go zaplanować, by nie zwariować?

kalendarz na wrzesień

Wrzesień 2020… Ty też czujesz, że będziemy go wspominać? Tak nietypowego rozpoczęcia roku i niepewności co nam przy niesie ten miesiąc chyba nie było na kartach współczesnej historii. Zaplanujmy go więc, by mieć chociaż trochę kontroli!

Jakby się sytuacja nie potoczyła – czy szkoły będą sprawnie działać, czy za chwilkę znowu zostaniemy zamknięci, to jakiś plan musimy mieć. Do dzieła!

Wrzesień 2020, a co w nim?

1 września – rozpoczęcie roku szkolnego. Twoje dziecko będzie Cię w tym dniu wyjątkowo potrzebować. To ważny moment zarówno dla niego jak i dla Ciebie, szczególnie jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z przedszkolem lub szkołą. Warunki mamy wyjątkowo trudne, adaptacje będą wyglądały inaczej, ale mam jedną radę – to Ty jesteś mamą i rób to, co podpowiada Ci serce. Zachowaj przy tym spokój i uśmiech, daj dziecku wsparcie i razem dacie radę. Mocno w Was wierzę!

4 września – w tym miesiącu zadbamy o siebie drogie Panie. Tak, właśnie we wrześniu. Właśnie wtedy, kiedy obowiązków mamy więcej, kiedy zaczniemy pędzić, spieszyć się. Uwierz, wtedy jeszcze więcej uda Ci się wycisnąć z dnia. A pamiętajmy, że nie namawiam Cię na coś bardzo obciążającego – umówmy się na początek na 15 minut każdego dnia. Kawa w samotności, kiedy dom jeszcze śpi? Poranna joga? Wieczorna kąpiel z pianką? Trening? A może książka i kubek herbaty, gdy dzieci już zasną?

5 września – wyzwanie dzień 1. Wejdź tego dnia na mumslife.pl i sprawdź o co chodzi. A potem zacznij od skarpetek z afirmacją #mamczasdlasiebie i lecimy!

6 września – wyzwanie dzień 2

7 września – wyzwanie dzień 3

8 września – wyzwanie dzień 4. Jesteśmy w połowie – dasz radę! 🙂

9 września – wyzwanie dzień 5

10 września – wyzwanie dzień 6

11 września – wyzwanie dzień 7

12 września – koniec wzywania. Dałaś radę? 🙂

23 września – początek kalendarzowej jesieni…. no cóż, czas na zapas herbat, skarpety i ciepłe swetry. Ten jesienny czas również może być piękny.

30 września – Dzień Chłopaka – tego małego i dużego 🙂 Pomyślmy o panach, zróbmy coś miłego, upieczmy ciasto. Dbajmy o tych naszych facetów.

Bezpłatny #mumslifeplanner na wrzesień.

Do pobrania tu:

Powodzenia! 🙂

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

6 + 2 =

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies