#mumslifeplanner

Wrzesień i nowy #mumslifeplanner

Wrzesień! Przyznać się! Kto czeka na pierwszy dzień września bardziej niż dzieci na początek wakacji? 🙂

Wrzesień… no witamy Cię!

Co nam przynosisz?

1 września – ostatni dzień wakacji! Wszystko co dobre, szybko się kończy. Mam nadzieję, że wspaniale spędziliście te wakacje, pogoda Was rozpieszczała i dodatkowo będziemy się nią mogli cieszyć jeszcze w nadchodzącym miesiącu. Tego nam wszystkim życzę – łagodnego wejścia w rutynę 🙂

2 września – rozpoczęcie roku szkolnego! To co? Otwieramy szampana? 🙂 Jedni cieszą się bardziej, inni mniej ale pewne jest to że z dniem 2 września coś w naszym życiu się zmienia nawet jeżeli nie chodzimy do szkoły – dla rodziców to wracająca rutyna, dla bezdzietnych wracające korki na nasze drogi 🙂 Tak czy inaczej to ważny dzień w kalendarzu.

7 września – upieczemy coś na weekend? Ostatnio zasypałyście mnie pytaniami o sernik i kremową piankę na maślanym spodzie – pianka już na blogu, a sernik będzie na Was czekał 7 września 🙂

15 września – zakończ weekend w myśl zasady #mamczasdlasiebie – pamiętaj o tym! Pamiętaj o sobie…. Książka, maseczka, trening, serial, kąpiel, kieliszek wina, joga, medytacja, herbata na tarasie – co tylko lubisz i co sprawia, że się relaksujesz. #mamczasdlasiebie wcale nie musi być weekendem w drogim SPA – może być chwilą, która sprawia nam radość w domowym zaciszu. Może być porannym lub wieczornym rytuałem. Nie mów więc, że nie możesz sobie na to pozwolić, że nie masz czasu czy pieniędzy – każdy może! To kwestia priorytetów, organizacji i ułożenia sobie w głowie tego co dla nas ważne – a dla siebie TY sama  powinnaś być ważna 🙂 To wymaga nauki, ale jest do zrobienia. Może wrzesień to dobry czas na naukę?

29 września – niedziela handlowa

30 września – Dzień Chłopaka! 🙂 Tego małego i dużego – męża, syna, brata… Każda okazja do świętowania i uśmiechu bliskich jest dobra, więc zaplanuj dla swoich chłopców coś wyjątkowego, pysznego, ciekawego i cieszcie się tym dniem razem.

 

 

DO POBRANIA:

#mumslifeplanner_wrzesien

 

 

 

 

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Odpowiedz

+ 23 = 32

Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies