#mumslifeplanner

Planner miesięczny bez dat – czyli idzie nowe!

planer

Planner miesięczny z datami pobierałyście od dawna, ale mam dla Was coś zupełnie nowego.

Otóż przedstawiam planner miesięczny bez dat!

Dlaczego tak?

Bo to wstęp do nowego planowania, które przedstawię Wam w moim książkowym plannerze.

Same wpisujecie daty, same decydujecie co jest ważne. Niebawem plannery miesięczne będzie też można kupić w formie dużego biuwaru, albo w formie magnetycznej na lodówkę.

Ale, co w listopadzie warto zapisać?

1 listopada – Święto Zmarłych. Inne niż co roku, bo przy zamkniętych cmentarzach, ale pamiętajmy że myśleć o naszych bliskich zmarłych możemy zawsze i wszędzie. Martwią mnie tylko biznesy tych wszystkich ludzi, którzy sprzedają znicze i kwiaty… chociaż, może większość społeczeństwa już wszystko kupiła? Mocno w to wierzę!

7 listopada – byłaś już na grzybach? To idealny moment na leśny spacer z rodziną.

11 listopada – Święto Niepodległości, a w Poznaniu to święto rogala 🙂 Jadłaś kiedyś tradycyjne, poznańskie rogale świętomarcińskie? 🙂

17 listopada – #mamczasdlasiebie! W przyszłym roku jeszcze lepiej nauczymy się czasu dla siebie, ale bardzo chciałabym, byście już teraz wpisywały takie dni w kalendarz. Zaplanowane łatwiej zrealizować 🙂

24 listopada – miesiąc do świąt. Nie wiemy jak w tym roku będą przebiegały – mocno liczę na to, że zdrowo i w pełnym składzie. Do świątecznych przygotowań jeszcze mamy sporo czasu, ale można już powoli myśleć o prezentach, by nie robić tego w grudniowym szale zakupowym.

27 listopada – Black Friday. To taki skrajny dzień, bo w niektórych sklepach faktycznie można kupić coś sporo taniej, ale niektóre niestety nie są uczciwe i podwyższają ceny na kilka dni przed Black Friday, by je potem obniżyć – efekt? Klient myśli, że kupuje taniej, a czasami kupuje nawet drożej 🙂 Warto obserwować ceny produktów, które nas bardzo interesują i nie dać się złapać w tę pułapkę.

29 listopada – Andrzejki. No imprezy w tym roku nie polecam, ale może chociaż faworki w domu? 🙂

A bezpłatny planner miesięczny pobierzesz tu:

P. S. Nie wiem czy pamiętacie, ale jeszcze tylko do 4 listopada trwa przedsprzedaż mojego autorskiego plannera #mamczasdlasiebie w wersji drukowanej, w formie książki.

To piękna przemyślana robota. To wspaniały prezent dla kobiety – a będzie dostępny przed Mikołajkami 🙂 Elegancki, praktyczny i z misją!

Zapraszam!

Chcesz wcześniej wiedzieć o nowych postach? Zapisz się do newslettera.

You Might Also Like

2 komentarze

  • Odpowiedz Kobieca Strona Dietetyki 10 listopada 2020 at 15:10

    Piękny ten planer! Już pobrałam, dzięki! 😉

  • Odpowiedz

    13 + = 19

    Regulamin sklepu | Polityka prywatności (RODO) | Cookies